Menü Kapat

HİZMETLER

TEKNİK SERVİS

Üretimini ve satışını yaptıklarımızın yanı sıra, marka ve model gözetmeksizin mevcut bütün kantarlarınız için de bakım, onarım ve her türlü teknik destek hizmetimizle yanınızdayız. Ankara, İzmir, Antalya ve bir çok ilde mevcut servis ağımızla kaliteli servisi en kısa sürede sizlere ulaştırmak öncelikli hedefimiz.

KALİBRASYON

Uzman mühendis ve eğitimli personelimiz eşliğinde en son teknoloji kullanılarak uluslararası standartlarda sağlanan kütle ve terazi kalibrasyonu hizmetlerimiz ulusal ve uluslararası alanda geçerliliği olan sertifikalar ile belgelenmektedir.

İLK MUAYENE VE DOĞRULAMA

Ürettiğimiz kantarların ilk doğrulaması tarafımızca yapılmakta ve kantarlar mühürlenerek kullanıma sunulmaktadır. Verifikasyon ve mühürleme işlemlerinin şirketimiz tarafından gerçekleştirilmesi için NSAI, şirketimizde ISO 9001 ve özellikle tartı aletinin üretim, test, muayene, mühürleme süreçlerini, muayene ve mühürleme yapacak elemanlarımızı denetlemiş ve denetlemeler sonucunda şirketimiz kendi ürettiği tartı aletlerinin ilk muayenesi ve mühürlemesini yapıp piyasaya sürme yetkisini almıştır.

PERİYODİK MUAYENE

11.10.2019 tarih ve 30915 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan yönetmeliğe göre 01.01.2020 tarihi itibariyle kantar periyodik muayeneleri artık TSE tarafından yapılacaktır.

Periyodik muayene süreci için öncelikle https://basvuruportal.tse.org.tr/ adresinden kantarınızın bilgilerini sisteme girerek periyodik muayene başvurusunu oluşturup, aynı sistem üzerinden  kantar muayene ücretini ödemeniz gerekmektedir. Başvuru aşamasından sonra tüm muayene süreci  TSE tarafından yönetilecektir. Periyodik muayeneyi geçemeyen kantarlar reddedilerek, kantar tamir edilene kadar kullanıma kapatılacaktır. Gerekli tamir sonrası https://basvuruportal.tse.org.tr/ adresinden tarafınızca yapılacak “Tamir sonrası muayene” başvurusu ve muayene ücretinin yatırılmasını takiben 90 gün içerisinde muayene işlemi TSE tarafından gerçekleştirilecektir.

Kantarınızın periyodik muayene sürecini herhangi bir sorun yaşamadan geçmesini sağlamak amacıyla Küçük Osman Baskül San. Ve Tic. A.Ş. olarak muayene öncesi bakım ve kalibrasyon hizmetimizi sizlere sunmaya devam etmekteyiz.

Periyodik muayene başvurusu ve muayene öncesi bakım, kalibrasyon hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için lütfen bizi arayınız.

0216 621 96 18 (Pbx)

%d blogcu bunu beğendi: