Menü Kapat

ONCA (ÇUKURLU TİP)

Çukurlu Tip Tam elektronik Tır/Kamyon Kantar modelimiz olan ONCA, fabrika girişleri ve manevra kabiliyetinin sınırlı olduğu alanlar için ideal çözüm sağlar. Çukur içerisinde gömülü olan ve yüzey üzerinde hiçbir yükseklik oluşturmayan kantarın sadece zeminle aynı seviyede olan platform kısmı göründüğünden firmanızın dış görünümüne görsel olarak da katkı sağlayacaktır.
Onca kantarımız, firmanızın yer durumu ve ihtiyacına göre 4 metreden 24 metre uzunluğa kadar istenilen tonajlarda ve kapasitelerde üretilmektedir. Uluslararası standartlarda en kaliteli malzemelerden oluşturulan çelik konstrüksiyonla birlikte, kullanım amacınıza en uygun elektronik sistemlerle donatılmış kantarımız, Windows tabanlı ve kullanımı kolay ara yüze sahip yazılımla desteklenmektedir. Ayrıca bu yazılım opsiyonel olarak, SQL tabanlı tüm muhasebe programlarına, e-fatura ve e-irsaliye uygulamalarına entegre edilerek muhasebe prosesinizin daha hızlı ve verimli çalışmasına olanak sağlamaktadır.

Size özel üretilen kantarın boyutlarına göre hazırlanan Temel Uygulama Projesine göre kantarın oturacağı beton zeminin hazırlanmasını takiben demonte halde nakledilen kantarımız, montajı, elektronik sistemler için kablolamaların yapılması, indikatör ve yazıcı bağlantılarının tamamlanmasının ardından, tarafımızca kalibrasyonu yapılarak damgalanır ve kullanıma hazır halde teslim edilir.

%d blogcu bunu beğendi: