Menü Kapat

PARDUS (ZEMİN ÜSTÜ TİP)

Zemin Üstü Tip Tam elektronik Tır/Kamyon Kantar modelimiz olan PARDUS, manevra sorunu olmayan alanlarda, modüler yapısıyla montaj kolaylığı, farklı kullanım alanlarına taşınıp yeniden kurulabilme imkanı, temizlik, en uygun rampa yüksekliği vb. gibi ihtiyaçlarınıza özel çözümler sağlar.
PARDUS kantarımız, firmanızın yer durumu ve ihtiyacına göre 4 metreden 24 metre uzunluğa kadar istenilen tonajlarda ve kapasitelerde üretilmektedir. Uluslararası standartlarda en kaliteli malzemelerden oluşturulan çelik konstrüksiyonla birlikte, kullanım amacınıza en uygun elektronik sistemlerle donatılmış kantarımız, Windows tabanlı ve kullanımı kolay ara yüze sahip yazılımla desteklenmektedir. Ayrıca bu yazılım opsiyonel olarak, SQL tabanlı tüm muhasebe programlarına, e-fatura ve e-irsaliye uygulamalarına entegre edilerek muhasebe prosesinizin daha hızlı ve verimli çalışmasına olanak sağlamaktadır.

Size özel üretilen kantarın boyutlarına göre hazırlanan Temel Uygulama Projesine göre kantarın oturacağı beton zeminin hazırlanmasını takiben demonte halde nakledilen kantarımızın montajı, elektronik sistemler için kablolamaların yapılması, indikatör ve yazıcı bağlantılarının tamamlanmasının ardından, tarafımızca kalibrasyonu yapılan kantar damgalanarak kullanıma hazır halde teslim edilmektedir.

%d blogcu bunu beğendi: